russian - english - česky
ISO 9001:2000/ISO TS 16949
Hlavní stránka >> O společnosti

O společnosti Bralo

Na začátku byl nápad

Španělská firma BRALO je příkladem toho, že tvrdá práce, sebevědomí a cílevědomost mohou vést k velkým úspěchům. Na jejím počátku nebyl obrovský kapitál, ani spousta zaměstnanců. Vše začalo u dobrého nápadu a touze prosadit se.

Na samotném začátku existence společnosti BRALO, S.A. v roce 1985 stál její zakladatel a vlastník  Basilio López Bravo a jeho idea vyrábět a prodávat kvalitní trhací nýty. Již před tímto rozhodnutím se pan López v oboru spojovacího materiálu úspěšně pohyboval - jeho volba, jakou cestou se jeho firma vydá, tak byla jednoznačná. Sázka na kvalitu a špičkové technologie místo levnější výroby a nižší kvality byla jasnou, a jak s odstupem času vidíme, také správnou volbou. Nově založená společnost se stala  důstojnou konkurencí pro ostatní, již zavedené společnosti a postupně většinu z nich i překonala. Špičkový materiál a technologie výroby stály nejen u zrodu naší společnosti, ale za svůj úspěch jim BRALO vděčí i v dnešní době. 

Rozvoj firmy BRALO

Výrobní závod společnosti BRALO byl vybudován  na předměstí Madridu - v Pintu. Umístit výrobu a hlavní sídlo společnosti v této průmyslové aglomeraci s dobrou dopravní infrastrukturou a možností rozšíření výroby bylo jedno z důležitých a strategických rozhodnutí. S úzkým okruhem spolupracovníků začal zakladatel firmy vyrábět nýty nesoucí značku BRALO a postupně svůj podnik rozšiřovat. Dnes má společnost BRALO, S.A. v Pintu 250 zaměstnanců a řadí se k velkým společnostem v oboru nýtovací techniky.

Mimo vlastního výrobního závodu a sídla společnosti ve Španělsku má v současnosti naše společnost vytvořenou síť poboček nejen po celé Evropě, ale také v Americe a Asii. Výroba je stále soustředěna především ve Španělsku, ale postupně se diverzifikuje i do dalších poboček tak, abychom i nadále mohli vytvářet a naplňovat hlavní krédo společnosti BRALO - být nablízku našim zákazníkům s kompletní a konkurenceschopnou nabídkou řešení požadavků v oblasti nýtovacích technologií.

Vedení společnosti BRALO se v žádném případě nechce vzdát možnosti kontrolovat výrobu svých produktů od začátku až do konce a garantovat kvalitu spojenou s cenovou dostupností, a proto stále udržuje těsný kontakt se všemi pobočkami. Všechny evropské i mimoevropské sklady jsou pravidelně zásobovány, aby trhací nýty a nýtovací matice BRALO byly vždy k dispozici všem našim zákazníkům. 

Kvalita na prvním místě

Krátká a úspěšná historie Společnosti BRALO, shrnutá zde v několika větách, dokazuje, že zdravá dravost a vytrvalost spojená s dobrým nápadem a poctivostí se i ve vysoce konkurenčním světě obchodu vyplácí. Basilio Lopez Bravo pochopil, že kvalita a čestný přístup k zákazníkům jsou mnohem přesvědčivější, a v konečném efektu také úspěšnější, než nízká cena.

Produkty | Katalog | O společnosti Bralo | Certifikáty | Novinky | Dotazy | Kontakty | Bralo ve světě | Informace k likvidaci použitého aku nářadí a baterií Odkazy
Design & programming by SOVA NET, s.r.o.
© 2008 BRALO | www.bralo.cz | top | mapa stránek